linkedin jak przegladac profile anonimowo

LinkedIn – jak zachować prywatność?

Zastanawiasz się czy na LinkedIn widać kto oglądał Twój profil oraz jak anonimowo przeglądać LinkedIn. Jeśli tak, to jesteś w doskonałym miejscu, gdyż omówimy dokładnie te zagadnienia. Ostatnimi czasy LinkedIn stał się bardzo popularnym portalem społecznościowym, który zapełnił lukę w portalach biznesowych. Istotnym elementem poruszania się po stronie jest przeglądanie profili innych osób. Nasi czytelnicy zastanawiają się jak wejść na LinkedIn bez logowania i rejestracji oraz jak chronić swoje prywatne dane. Zapraszamy do sprawdzenia jak anonimow przeglądać LinkedIn.

Jak wejść na LinkedIn bez rejestracji i logowania?

jak wejsc na linkedin bez logowania

LinkedIn bez rejestracji i logowania pozwala na sprawdzenie profili konkretnych osób. Mamy dostęp do informacji o:

 • Doświadczeniu,
 • Miejscu pracy,
 • Ukończonej szkole,
 • Miejscu pracy,
 • Certyfikatach,
 • Liczbie kontaktów.

Jednak do pełnego przeglądania profilu wymagana jest rejestracja na LinkedIn. Założenia konta jest darmowe, niemniej, jeśli chcesz przeglądać profile w anonimowy sposób bez rejestracji i logowania, to masz taką możliwość.

 1. Otwórz przeglądarkę internetową.
 2. Wejdź na stronę https://pl.linkedin.com.
 3. Z górnego menu wybierz opcję Osoby.
 4. Wpisz dane imię i nazwisko osoby, której profil chcesz zobaczyć.
 5. Zostanie wyświetlona lista osób o podanym imieniu i nazwisku, wybierz tę która cię interesuje.

Wejście na LinkedIn bez rejestracji i logowania jest bardzo proste, ale należy pamiętać o istotnych ograniczeniach jakie ma niezalogowany użytkownik.

Jak anonimowo przeglądać LinkedIn?

jak anonimoowo przegladac linkedin

Osoby, które zdecydują się na założenie darmowego konta mogą również anonimowo przeglądać profile innych osób i firm. Zmiana widoczności nie powinna sprawić Ci najmniejszych problemów, o ile będziesz podążać za naszą instrukcją.

 1. Zaloguj się na swój profil LinkedIn
 2. Kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz „Ustawienia i prywatność”
 4. Z lewego menu wybierz Widoczność
 5. Wybierz „Opcje wyświetlania profilu”
 6. Zaznacz „Anonimowy członek LinkedIn” w sekcji „Tryb prywatny”.

linkedin anonimowo

Jako anonimowa osoba możesz swobodnie przeglądać LinkedIn bez obaw o to, że ktoś zobaczy Twoje dane. Jest to dobra opcja dla wszystkich osób, które cenią swoją prywatność.

Zwróć jednocześnie uwagę, że przejście na anonimowe konto wymazuję listę osób, które oglądały Twój profil w ciągu ostatnich 90 dni.

Czy na LinkedIn widać kto oglądał mój profil?

Tak, na LinkedIn widać kto ogląda Twój profil i jest to dość zrozumiałe, gdyż dostajemy informację jakie osoby potencjalnie są zainteresowane naszymi zawodowymi osiągnięciami.

Jest to szczególnie ważne, gdy szukamy pracy, dzięki tej opcji możesz sprawdzić kto z HR ogląda Twój profil i był zainteresowany Twoim zatrudnieniem.

Jak sprawdzić kto wyświetlił Twój profil na LinkedIn?

jak sprawdzic kto wyswietlal moj profil linkedin

Obecnie LinkedIn pozwala na sprawdzenie kto oglądał Twój profil, ale mówimy tu tylko o ostatnich 5 osobach. Jeśli chcesz zobaczyć wcześniejsze wejścia na własną stronę musisz zakupić konto premium.

Sprawdzenie kto wyświetla Twój profil jest bardzo proste:

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Kliknij zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu,
 3. Zjedź na dół do zakładki „Analityka”
 4. Wybierz „Zobacz, kto wyświetlił Twój profil”
 5. Pojawi się ostatnich 5 osób + opcja wykupienia konta premium.

Na samej górze pod menu pod nagłówkiem „Kto wyświetlił Twój profil” znajdziesz liczbę osób, która to zrobiła w ciągu ostatnich 90 dni.

Innym sposobem jest kliknięcie w „Powiadomienia” u góry strony, tam również znajdują się informacje o osobach, które wyświetlały Twój profil.

LinkedIn czy widać kto ogląda profil bez konta?

W sieci pojawia się również pytanie o to, czy na LinkedIn widać kto ogląda profil bez konta? Jeśli ktoś przeglądał Twój profil bez założonego konta, nie dostaniesz o tym informacji. Wyświetlane są jedynie osoby mające konto na portalu.

LinkedIn profil widoczny tylko dla rekruterów

Ostatnim elementem, który chcemy omówić jest widoczność profilu na LinkedIn wyłącznie dla rekrutrów. Dzięki tej opcji chronisz profil przed wyświetleni go osobom pracującym w Twojej firmie oraz powiązanym firmom. Włączenie widoczności profilu dla rekruterów jest możliwe tylko, gdy zaznaczysz opcję otwartości na pracę, jak to zrobić?

 1. Wejdź na swój profil,
 2. Wybierz „Otwarty(-a) na oferty pracy” i „Zobacz wszystkie szczegóły”
 3. Kliknij ikonę ołówka
 4. Kliknij strzałkę nad przyciskiem „Zapisz”
 5. Wybierz „Tylko rekruterze”

LinkedIn potrafi być bardzo przydatnym narzędziem do znajdowania kontaktów biznesowych. Osoby chcące jednocześnie chronić swoją prywatność dostają wiele narzędzi by to robić. Mamy nadzieję, że ten artykuł pokazał Ci jak korzystać z LinkedIn bez logowania i rejestracji oraz jak przeglądać profile innych osób jako anonimowa osoba.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *