jak przegladac tiktoka bez rejestracji

TikTok bez rejestracji i logowania

TikTok przebojem wdarł się na listę najpopularniejszych mediów społecznościowych. Jedną z jego zalet jest to, że większość funkcjonalności dostępna jest bez rejestracji konta i logowania. TikTok bez rejestracji dostępny jest dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich wieku. Ciekawostką jest fakt, że aby móc korzystać w pełni z portalu trzeba mieć 13 lat, a pełne funkcjonalności dostępne są dopiero od 16 roku życia. Jednak bez rejestracji możesz swobodnie przeglądać TikToki i mieć dostęp do świeżo publikowanych treści.

Dlaczego TikTok bez rejestracji jest dobrym pomysłem?

Istnieje wiele powodów kierujących osobami, które nie chcą zakładać konta na TikToku. Najczęściej powtarzanym z nich jest ochrona prywatności. W dobie powszechnych mediów społecznościowych nasze dane są łatwo dostępne, a jak pokazuje życie wycieki danych osobowych zdarzają się i to nierzadko.

Bez konta na TikToku będziesz się mniej angażować w ten serwis. Nie będziesz spędzać czasu na pisanie komentarzy, śledzenie konkretnych osób, nie mówiąc już o nagrywaniu własnych filmów.

Z TikToka korzystają również osoby, dla których ten portal nie ma żadnej wartości, ale chcą zobaczyć konkretny film, o którym mówią znajomi albo interesują ich poczynania konkretnej osoby.

Niezależnie od tego dlaczego interesuje Cię korzystanie z TikToka bez rejestracji przedstawiamy sprawdzony metody na to jak to zrobić.

Tik Tok bez rejestracji

tiktok bez rejestracji

Wszyscy użytkownicy portalu TikTok mogą z niego korzystać bez rejestracji konta i logowania. W ramach korzystania z TikToka bez rejestracji można:

 • przeglądać filmy,
 • wyszukiwać twórców.

Najprostszą metodą na skorzystanie z TikToka bez rejestracji jest przeglądanie go w przeglądarce internetowej na komputerze. Nie wymaga to posiadania aplikacji, jest w pełni darmowe i naprawdę proste.

 1. Otwórz przeglądarkę internetową
 2. Wejdź na stronę https://www.tiktok.com
 3. Przeglądaj zaproponowane filmy albo skorzystaj z wyszukiwarki

Jeśli jesteś osobą, która wciąż nie ma konta na TikToku to warto rozważyć jego założenie. Korzystanie z TikToka bez rejestracji nie pozwala:

 • otrzymywać wiadomości,
 • nagrywać filmów
 • prowadzić transmisji na żywo,
 • udostępniać filmów,
 • śledzić użytkowników.

Z drugiej strony TikTok bez rejestracji jest bardzo fajną opcją dla osób, które chcą być na bieżąco z mediami społecznościowymi.

Jak oglądać TikToka bez konta na telefonie?

tik tok bez rejestracji

Niestety aplikacja mobilna TikTok nie pozwala na korzystanie z aplikacji bez rejestracji. Istnieje jednak sposób na przeglądanie TikToków na telefonie przez przeglądarkę mobilną.

 1. Otwórz dowolną przeglądarkę mobilną na telefonie.
 2. Wejdź na stronę TikTok
 3. Przeglądaj filmy

Chcąc przeglądać TikToka bez rejestracji na telefonie, nie pobieraj aplikacji ze sklepu Google Play czy App Store. Ta do poprawnego działania wymaga założenia konta.

Czy można korzystać z TikToka bez konta w aplikacji?

Na niektórych stronach znajdziesz informację, że aplikacja TikTok nie wymaga rejestracji, jest to jednak nieprawdą. W chwili obecnej jedyną opcją na oglądanie TikToków na telefonie jest skorzystanie z mobilnej przeglądarki.

Przeglądanie TikToka na YouTube?

Ostatnią metodą a zarazem najmniej sensowną jednak działającą jest próba przeglądania TikToków na YouTube. Na tym największym serwisie z filmami znajdziesz wiele TikToków, które stały się popularne.

Wystarczy, że wpiszesz do wyszukiwarki YT słowo TikTok i zostaną wyświetlone propozycje filmów. Naturalnie możesz poszerzyć wyszukiwania przez dopisanie nazwy twórcy lubtego czego film ma dotyczyć.

To już wszystkie sposoby na przeglądanie TikToka bez rejestracji i logowania. Mamy nadzieję, że wiesz już jak przeglądać TikToka bez konta i nie sprawia Ci to najmniejszych problemów. Zachęcamy równocześnie do rejestracji, gdyż ta jest darmowa i zyskujemy dostęp do śledzenia konkretnych osób co pozwala otrzymywać wyłącznie treści, które nas interesują.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *