jak zmienic jezyk na instagramie

Jak zmienić język na Instagramie

Czytasz ten artykuł, bo zastanawiasz się jak zmienić język na Instagramie. Czasem bywa tak, że Instagram po aktualizacji zmienia język aplikacji albo już podczas instalacji jest po angielsku. Zmiana języka na Instagramie zarówno na komputerze jak i telefonie jest naprawdę prosta. Niezależnie od tego co jest powodem, dla którego chcesz zmienić język, w tym artykule znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

Jak zmienić język na Instagramie na komputerze?

W pierwszej kolejności pozwól, że pokażemy Ci jak zmienić język Instagrama za pośrednictwem komputera. Cały proces wygląda nieco inaczej niż na aplikacji uruchomionej z poziomu telefonu, ale jest równie intuicyjny.

 1. Zaloguj się na Instagramie
 2. Zjedź na sam dół strony
 3. Odnajdź nazwę języka w ostatniej linijce na stronie
 4. Kliknij w język i zmień, na ten który najbardziej Ci odpowiada

Zmiana języka możliwa jest niezależnie od tego na jakim profilu się znajdujemy. Jednak najlepiej wybrać, taki na którym jest mało zdjęć, gdyż musimy zjechać na sam dół stron, a pojawiające się zdjęci a to utrudniają. Możesz również wejść w „Edytuj profil” i zjechać na sam dół i tam wybrać odpowiedni język.

jak zmienic jezyk na instagramie na komputerze

Jak widzisz zmiana języka na komputerze jest banalnie prosta i zajmuje dosłownie jedną minutę. Opcja ta jest słabo widoczna, ale zapewne poradzisz sobie bez większych problemów.

Jak zmienić język na Instagramie na telefonie z android?

Zmiana języka w aplikacji Instagram jest równie prosta jak na komputerze chociaż wymaga wykonania większej liczby kroków. Warto podkreślić, że aplikacja dane na temat języka pobiera z ustawień telefonu. Jeśli w Twoim telefonie ustawiony jest domyślnie język angielski to większość aplikacji będzie instalowana właśnie w tym języku. Jednak Instagram pozwala na bezproblemową zmianę języka.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją a bez problemu dasz radę.

 1. Zaloguj się na Instagramie
 2. Wejdź w menu w prawym górnym rogu
 3. Wybierz Ustawienia
 4. Przejdź do zakładki Konto
 5. Wybierz Język
 6. Z menu, które się pojawi wybierz język, który Cię interesuje.

instagram zmiana jezyka

zmiana jezyka na instagramie

Możliwe, że wciąż niektóre elementy aplikacji będą się wyświetlać w niechcianym języku np. Angielskim. Jeśli chcesz, aby Instagram był całkowicie po Polsku, odnajdź język polski, wybierz go a następnie zresetuj aplikację. Restart powinien spowodować ponowne załadowanie ustawień językowych, które będą tym razem w 100% poprawne.

Jak zmienić język na Instagramie na iPhone?

Jeśli posiadasz iPhona wyposażonego w system iOS to zmiana języka Instagrama wygląda w bardzo podobny sposób do metody opisanej dla Androida.

 1. Otwórz aplikację Instagrama
 2. Wybierz menu
 3. Przejdź do Ustawień
 4. Wybierz zakładkę Konto
 5. Przejdź do Język
 6. Wybierz język, który chcesz ustawić

Instagram jest dość intuicyjny w użytkowaniu, tak naprawdę największe problemy ze zmianą języka mogą być na komputerze, ale to tylko ze względu na słabą widoczność tej opcji.

Zmiana języka na przeglądarce mobilnej

Ostatnia metoda na zmianę języka na Instagramie dotyczy przeglądarki mobilnej. Tutaj proces jest bardzo podobny do tego znanego z aplikacji.

 1. Otwórz przeglądarkę mobilną i wejdź na stronę instagram.com
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Kliknij w zdjęcie profilowe
 4. Wybierz Ustawienia
 5. Przejdź do Język – > zmień język na dowolny

Instagram dostępny jest w 33 wersjach językowych i zapewne z czasem będzie rozwijany o kolejne. Mamy nadzieję, że ten artykuł rozwiał twoje wątpliwości na temat tego jak zmienić język na Instagramie.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *