pinterest bez rejestracji

Pinterest bez rejestracji

Pinterest to doskonale znany portal do zamieszczania grafik. Służy za tablicę korkową dla wielu firm z branży wnętrzarskiej, zajmujących się designem czy grafików. Z racji na swój mocno wizualny charakter, strona zdecydowanie częściej przeglądania jest przez kobiety. Pinterest to miejsce, w którym można znaleźć masę inspiracji, ale do pełnego cieszenia się możliwościami portalu wymagana jest rejestracja i logowania. Jednak istnieją sposoby na to, aby przeglądać Pinteresta bez rejestracji i logowania. Przedstawimy Ci 4 darmowe sposoby, na to jak przeglądać Pinteresta bez rejestracji.

Jak przeglądać Pinteresta bez rejestracji?

Zacznijmy cały poradnik od metody, która jest najprostsza i sprowadza się do wpisania w pasku adresu www. przeglądarki adres www.pinterest.com/ideas.

Po przejściu na stronę zobaczymy Eksplorator najczęściej wybieranych kategorii Pinterest.  Możemy skorzystać z zaproponowanych pozycji albo wpisać do wyszukiwarki interesujące nasz słowo kluczowe.

Pinterest co chwilę będzie informował nas o tym, że nie jesteśmy zalogowani. Jednak niewielkie okno pojawiające się w prawym dolnym rogu ekranu nie będzie wpływać na możliwość przeglądania strony.

Po otwarciu interesującego nas obrazu zostanie wyświetlony duży ekran przypominający o logowaniu. Wystarczy go zignorować klikając ikonę krzyżyka w prawym górnym rogu.

Zdjęcie możemy udostępnić oraz pobrać bez konieczności rejestrowania konta. Jak widzisz przeglądanie Pinteresta bez rejestracji jest bardzo proste, przejdźmy do omówienia kolejnej metody.

Pinterest bez rejestracji – Odkrywaj

Podczas przeglądania Pinteresta pamiętaj, aby nie klikać w logo Pinterest w przeciwnym wypadku zostaniesz przekierowany do strony głównej, która będzie zachęcać Cię do rejestracji.

Polecamy korzystać z przycisku „Odkrywaj” umieszczonego obok wyszukiwarki albo wpisywania słów kluczowych.

Znajdź Pinterest firmy w Google

Kolejną propozycją jaką dla Ciebie mamy jest wyszukanie interesującego Cię profilu w wyszukiwarce Google. Przykładowo chcąc zobaczyć tablicę firmy OBI wystarczy wpisać w Google „OBI Pinterest” i wybrać pierwszą opcją.

pinterest bez rejestrowania

Zostaniemy przekierowani na oficjalnego Pinteresta danej firmy i możemy przeglądać go bez rejestracji i logowania.

Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tego miejsca przejść dalej do Pinteresta korzystając ze wspomnianej opcji „Odkrywaj” lub wyszukiwarki umieszczonej na stronie.

Istnieje również inny sposób na dotarcie do oficjalnego profilu Pinterest wybranej firmy. Należy odwiedzić ich stronę i odnaleźć na niej przycisk do Pinteresta. Zostaniemy przeniesieni do ich profilu i dalej będziemy mogli korzystać z Pinteresta bez rejestracji.

Przeglądanie Pinteresta bez rejestracji z wykorzystaniem tampermonkey

Ostatnia opcja jest zdecydowanie jedną z najciekawszych w tym zestawieniu. Jeśli z jakiś względów wyżej opisane metody do Ciebie nie przemówiły, polecamy skorzystanie z darmowego rozszerzenia do przeglądarek Firefox, Chrome czy Opera. Tampermonkey pozwala na zmianę interakcji użytkownika ze stroną.  Zastępuje niektóre funkcje strony internetowej w celu ułatwienia życia użytkownikom.

Rozszerzenie posiada bibliotekę skryptów, które można zainstalować zupełnie za darmo. Jeden z nich sprawia, że po wejściu na adres pinterest.com jesteśmy automatycznie przekierowywaniu do strony pinterest.com/pin i nie widzimy strony do rejestracji.

Instalacja rozszerzenia wygląda w ten sam sposób niezależnie od przeglądarki, poniższa instrukcja przedstawia to na przykładzie przeglądarki Firefox.

  1. Wejdź na stronę tampermonkey.net
  2. Pobierz rozszerzenie dla swojej przeglądarki.
  3. Wybierz „Dodaj do Firefox”.
  4. Zgódź się na dostępu wymagane przez aplikację.
  5. Kliknij ok.
  6. Wybierz ikonę tampermonkey w prawym górnym menu.
  7. Wybierz „Pobierz nowe skrypty”.
  8. Wpisz „Pinterest”.
  9. Wpisz „Pinterest without registration” i kliknij Install.

Teraz możesz wejść na stronę pinterest.com i nastąpi automatyczne przekierowanie na adres https://pl.pinterest.com/search/pins/?q=pin&rs=typed.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i bez problemu będziesz wiedzieć jak działa Pinterest bez rejestracji i logowania.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *