rumia

Organizujesz remont? Sprawdź jak wynajem magazynu może Ci w nim pomóc

Pragniesz wprowadzić zmiany do swojego wnętrza? Zmieniające się trendy wnętrzarskie sprawiają, iż zamarzyła Ci się całkowita odmiana Twojego mieszkania? A może planujesz jego sprzedaż, ale przed tym chcesz je wyremontować lub przygotować do wynajmu? Remont mieszkania, bez względu na to, czy jest ono Twoim stałym miejscem zamieszkania, czy zabezpieczeniem finansowym, stanowi duże wyzwanie. Wiele osób na samą myśl o zbliżającym się remoncie dostaje dreszczy. Ciągłe przenoszenie mebli z miejsca na miejsce, nie tylko zwiększa ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia, ale również stanowi dodatkowy obowiązek. 

Dodatkowo – przy organizacji remontu zazwyczaj korzystamy z pomocy firmy remontowej. Pozostawianie fachowców samych w domu, mając świadomość, iż znajduje się w nim dużo wartościowych przedmiotów może budzić dyskomfort.

Magazyny do wynajęcia w Trójmieście

Jeśli nie chcesz przekładać rzeczy z miejsca na miejsce, a jednocześnie poszukujesz bezpiecznej przestrzeni, w której możesz zostawić bez obaw ważne dla siebie przedmioty, dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie najem magazynu samoobsługowego.

Less Mess Storage posiada 12 oddziałów w Polsce. Dwa z nich znajdują się w Trójmieście – przy ulicy Sobieskiego 115 w Rumi oraz przy ulicy Energetycznej 13 w Kowalach. (szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/). Oddział w Rumi jest bardzo dobrze skomunikowany – zlokalizowany jest 3 min od przystanku autobusowego oraz 10 min od przystanku SKM. Obiekt ten znajduje się przy głównej drodze. Wszystko to sprawia, iż cieszy się on dobrym i komfortowym dojazdem bez względu na środek komunikacji. Oddział w Rumi to idealne miejsce zarówno do przechowywania mebli w trakcie remontu, rzeczy sezonowych, jak również łodzi i części jachtowych.

Wynajem powierzchni magazynowej

Less Mess Storage to doskonały wybór zarówno do najmu krótko-, jak i długotrwałego. Bezpieczne, chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa magazyny samoobsługowe, w których panują optymalne warunki do magazynowania to idealna propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Poszukujesz bardzo małego lokalu, w którym przechowasz ważne dla siebie przedmioty, a może dużego pomieszczenia magazynowego do magazynowania mebli czy towaru? Wybierz metraż powierzchni dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli nie potrafisz samodzielnie oszacować potrzebnej przestrzeni, możesz poprosić o pomoc pracownika Less Mess Storage. Pomoże on w wyborze najbardziej optymalnego dla Ciebie metrażu.

Artykuł sponsorowany

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *